Sledovat seriál Liebe am Fjord - Sog der Gezeiten online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Liebe am Fjord - Sog der Gezeiten online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 92 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, thriller Liebe am Fjord - Sog der Gezeiten na !
  Sledovat Liebe am Fjord - Sog der Gezeiten online
Žánr:
drama, romantický, thriller
Režie:
Jörg Grünler
Hrají:
Esther Schweinsová (Agnes Wallem), Stefanie Jappová (Luisa Storstein), Hendrik Duryn (Kristian Storstein), Markus Knüfken (Jonas Tjersland), Sina Knecht (Mia Storstein), Teresa Harderová (Pfarrerin Mette Forsberg)
Země:
Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
Po smrti manželky je Henrik velmi zdrcen a odmítá se smířit s tím, že Hanna už není s ním. V hlubokém žalu nechce, aby s ním byli i jeho dospělé děti, které však trvají na tom, že se s matkou musí rozloučit a to nejen oni, ale i jejich blízcí a přátelé. A tak i přes Henrikův odpor uspořádají velké rozloučení, na které dorazí snad všichni z městečka. Na rozlučce se však stane něco, co nikdo nečekal a Henrik nachází nový smysl života.

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.