Sledovat seriál Lekári online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Lekári online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Lekári na STV1!
  Sledovat Lekári online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Filip Zylber
Hrají a postavy:
Piotr Bajor (Janusz Kalicki), Szymon Bobrowski (Piotr Wanat), Katarzyna Bujakiewiczová (Sylwia Matysiak), Adam Cywka (Dr. Tadeusz Gula), Patrycja Durska (Ewa Gajewska), Piotr Jankowski (Psychologist Andrzej Nowisz)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Nová, moderní nemocnice v Polsku, v městečku Toruň, buduje tým výborných lékařů. Energická ředitelka si vybírá takové, co se nebojí jednat a rozvíjet své dovednosti. Kromě toho, že mladí a talentovaní lékaři řeší vážné lékařské případy, i ve svých soukromých životech mají kopec svých vlastních radostí a starostí. Avšak v první řadě je to skupina zapálených a ambiciózních lékařů, kteří jsou připraveni zachraňovat svět... a také své srdce. Každá epizoda se zabývá skutečnými lékařskými případy, které s sebou občas nesou nepochopitelné i veselé situace.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski