Sledovat seriál Lekári online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Lekári online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1406 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Lekári
  Sledovat Lekári online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Filip Zylber
Hrají a postavy:
Katarzyna Arkuszynska (SOR Nurse), Szymon Bobrowski (Piotr Wanat), Tadeusz Borowski (Proffesor Stanislaw Mich), Katarzyna Bujakiewiczová (Sylwia Matysiak), Adam Cywka (Dr. Tadeusz Gula), Patrycja Durska (Ewa Gajewska)
Scénář:
Justyna Stefaniak, Andrzej Staszczyk
Země:
Polsko
Rok výroby:
2012-2014
Popis:
Nová, moderní nemocnice v Polsku, v městečku Toruň, buduje tým výborných lékařů. Energická ředitelka si vybírá takové, co se nebojí jednat a rozvíjet své dovednosti. Kromě toho, že mladí a talentovaní lékaři řeší vážné lékařské případy, i ve svých soukromých životech mají kopec svých vlastních radostí a starostí. Avšak v první řadě je to skupina zapálených a ambiciózních lékařů, kteří jsou připraveni zachraňovat svět... a také své srdce. Každá epizoda se zabývá skutečnými lékařskými případy, které s sebou občas nesou nepochopitelné i veselé situace.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko