Sledovat seriál Lekári online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Lekári
  Sledovat 1427 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Filip Zylber
Hrají a postavy:
Jakub Babiak (Antek Gajewski), Szymon Bobrowski (Piotr Wanat), Olga Boladz (Dr. Anna Bogna Zaniewska), Katarzyna Bujakiewiczová (Sylwia Matysiak), Adam Cywka (Dr. Tadeusz Gula), Patrycja Durska (Ewa Gajewska)
Scénář:
Justyna Stefaniak, Andrzej Staszczyk
Země:
Polsko
Rok výroby:
2013-2014
Popis:
Nová, moderní nemocnice v Polsku, v městečku Toruň, buduje tým výborných lékařů. Energická ředitelka si vybírá takové, co se nebojí jednat a rozvíjet své dovednosti. Kromě toho, že mladí a talentovaní lékaři řeší vážné lékařské případy, i ve svých soukromých životech mají kopec svých vlastních radostí a starostí. Avšak v první řadě je to skupina zapálených a ambiciózních lékařů, kteří jsou připraveni zachraňovat svět... a také své srdce. Každá epizoda se zabývá skutečnými lékařskými případy, které s sebou občas nesou nepochopitelné i veselé situace.
Hodnocení:
69 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko