Sledovat seriál Láska z fjordu: V zajetí lásky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Láska z fjordu: V zajetí lásky
  Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Jörg Grünler
Hrají a postavy:
Esther Schweinsová (Agnes Wallem), Stefanie Jappová (Luisa Storstein), Hendrik Duryn (Kristian Storstein), Markus Knüfken (Jonas Tjersland), Sina Knecht (Mia Storstein), Teresa Harderová (Pfarrerin Mette Forsberg)
Země:
Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
Po smrti manželky je Henrik velmi zdrcen a odmítá se smířit s tím, že Hanna už není s ním. V hlubokém žalu nechce, aby s ním byli i jeho dospělé děti, které však trvají na tom, že se s matkou musí rozloučit a to nejen oni, ale i jejich blízcí a přátelé. A tak i přes Henrikův odpor uspořádají velké rozloučení, na které dorazí snad všichni z městečka. Na rozlučce se však stane něco, co nikdo nečekal a Henrik nachází nový smysl života.
Hodnocení:
33 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski