Sledovat seriál Láska z fjordu: Návrat domů online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Láska z fjordu: Návrat domů online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1407 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Láska z fjordu: Návrat domů
  Sledovat Láska z fjordu: Návrat domů online
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Jörg Grünler
Hrají a postavy:
Senta Bergerová (Pernille Sörenbrandt), Sandra Borgmannová (Annika Sörenbrandt), Thure Lindhardt (Henrik Sörenbrandt), Philipp Langenegger (Mika), Axel Siefer (Simon Österbro), Petra Weifenbach (Helga Österbro)
Scénář:
Martin Rauhaus
Země:
Německo
Rok výroby:
2011
Popis:
Po smrti manželky je Henrik velmi zdrcen a odmítá se smířit s tím, že Hanna už není s ním. V hlubokém žalu nechce, aby s ním byli i jeho dospělé děti, které však trvají na tom, že se s matkou musí rozloučit a to nejen oni, ale i jejich blízcí a přátelé. A tak i přes Henrikův odpor uspořádají velké rozloučení, na které dorazí snad všichni z městečka. Na rozlučce se však stane něco, co nikdo nečekal a Henrik nachází nový smysl života.
Hodnocení:
32 %
Sledujte na:
Barrandov Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko