Seriál Láska, fjord a letní bouřky

Sledovat seriál
Láska, fjord a letní bouřky
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Láska, fjord a letní bouřky online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1564 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Po smrti manželky je Henrik velmi zdrcen a odmítá se smířit s tím, že Hanna už není s ním. V hlubokém žalu nechce, aby s ním byli i jeho dospělé děti, které však trvají na tom, že se s matkou musí rozloučit a to nejen oni, ale i jejich blízcí a přátelé. A tak i přes Henrikův odpor uspořádají velké rozloučení, na které dorazí snad všichni z městečka. Na rozlučce se však stane něco, co nikdo nečekal a Henrik nachází nový smysl života.

Žánr: Drama, Romantický, Thriller
Režie: Jörg Grünler
Hrají a postavy: Senta Bergerová (Pernille Sörenbrandt), Sandra Borgmannová (Annika Sörenbrandt), Thure Lindhardt (Henrik Sörenbrandt), Philipp Langenegger (Mika), Axel Siefer (Simon Österbro), Petra Weifenbach (Helga Österbro)
Scénář: Martin Rauhaus
Země: Německo
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 38 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko