Sledovat seriál Láska z Fjordu: Letní bouře online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Láska z Fjordu: Letní bouře online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1105 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Romantický, Thriller Láska z Fjordu: Letní bouře na Barrandov!
  Sledovat Láska z Fjordu: Letní bouře online
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Matthias Tiefenbacher
Hrají a postavy:
Hannelore Elsnerová (Johanna Claesen), Hildegard Schmahl (Sigrun Birksen), Christian Brückner (Erik Birksen), Lucie Heinze (Berit), Michael Hanemann (Magnus), Kai Ivo Baulitz (truhlářský učeň Filip)
Země:
Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
Po smrti manželky je Henrik velmi zdrcen a odmítá se smířit s tím, že Hanna už není s ním. V hlubokém žalu nechce, aby s ním byli i jeho dospělé děti, které však trvají na tom, že se s matkou musí rozloučit a to nejen oni, ale i jejich blízcí a přátelé. A tak i přes Henrikův odpor uspořádají velké rozloučení, na které dorazí snad všichni z městečka. Na rozlučce se však stane něco, co nikdo nečekal a Henrik nachází nový smysl života.
Hodnocení:
33 %
Sledujte na:
Barrandov Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski