Sledovat seriál Láska z fjordu: Dům na pláži online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Láska z fjordu: Dům na pláži online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 110 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1405 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Láska z fjordu: Dům na pláži
  Sledovat Láska z fjordu: Dům na pláži online
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Matthias Tiefenbacher
Hrají a postavy:
Katja Flintová (Brigitta Nielebeck), Michelle Barthelová (Marie Nielebeck), Marie-Lou Sellemová (Wibeke Berglund), Rainer Strecker (Jakob Berglund), August Zimer (Kurt Nielebeck), Theresa Berlageová (Dr. Inga Vilmella)
Země:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Po smrti manželky je Henrik velmi zdrcen a odmítá se smířit s tím, že Hanna už není s ním. V hlubokém žalu nechce, aby s ním byli i jeho dospělé děti, které však trvají na tom, že se s matkou musí rozloučit a to nejen oni, ale i jejich blízcí a přátelé. A tak i přes Henrikův odpor uspořádají velké rozloučení, na které dorazí snad všichni z městečka. Na rozlučce se však stane něco, co nikdo nečekal a Henrik nachází nový smysl života.
Hodnocení:
33 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski