Sledovat seriál Láska z fjordu: Dcera dvou matek online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Láska z fjordu: Dcera dvou matek online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1288 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Láska z fjordu: Dcera dvou matek
  Sledovat Láska z fjordu: Dcera dvou matek online
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Jörg Grünler
Hrají a postavy:
Floriane Danielová (Kristin Gustavsson), Muriel Baumeisterová (Marit Gustavsson), Felix Vörtler (Petter Gustavsson), Henriette Confurius (Ida Gustavsson), Henrik Zimmermann (Mads Rönning), Nicki von Tempelhoff (Fischeinkäufer)
Země:
Německo
Rok výroby:
2010
Popis:
Po smrti manželky je Henrik velmi zdrcen a odmítá se smířit s tím, že Hanna už není s ním. V hlubokém žalu nechce, aby s ním byli i jeho dospělé děti, které však trvají na tom, že se s matkou musí rozloučit a to nejen oni, ale i jejich blízcí a přátelé. A tak i přes Henrikův odpor uspořádají velké rozloučení, na které dorazí snad všichni z městečka. Na rozlučce se však stane něco, co nikdo nečekal a Henrik nachází nový smysl života.
Hodnocení:
35 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski