Seriál Láska, fjord a letní bouřky

Sledovat seriál
Láska, fjord a letní bouřky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Po smrti manželky je Henrik velmi zdrcen a odmítá se smířit s tím, že Hanna už není s ním. V hlubokém žalu nechce, aby s ním byli i jeho dospělé děti, které však trvají na tom, že se s matkou musí rozloučit a to nejen oni, ale i jejich blízcí a přátelé. A tak i přes Henrikův odpor uspořádají velké rozloučení, na které dorazí snad všichni z městečka. Na rozlučce se však stane něco, co nikdo nečekal a Henrik nachází nový smysl života.

Žánr: Drama, Romantický, Thriller
Režie: Jörg Grünler, Matthias Tiefenbacher
Hrají a postavy: Susanna Simonová (Karen Lund), Harald Schrott (Rune Vigeland), Martin Feifel (Lars Petersen), Henny Reentsová (Tuva Fehn), Péter Franke (Johann), Carlheinz Heitmann (Knut)
Scénář: Maria Solrun, Jörg Tensing
Země: Německo
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 38 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko