Sledovat seriál Láska pri fjorde: Vek Zeme online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Láska pri fjorde: Vek Zeme
  Sledovat 1421 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Jörg Grünler
Hrají a postavy:
Ann-Kathrin Kramerová (Birthe Haugen), Felix Vörtler (Nils Haugen), Klaus J. Behrendt (Henrik Jacobsen), Tilo Prückner (Tobias Nystadt), Sinje Irslinger (Tilde Haugen), Susann Upleggerová (Karen Jacobsen)
Země:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Po smrti manželky je Henrik velmi zdrcen a odmítá se smířit s tím, že Hanna už není s ním. V hlubokém žalu nechce, aby s ním byli i jeho dospělé děti, které však trvají na tom, že se s matkou musí rozloučit a to nejen oni, ale i jejich blízcí a přátelé. A tak i přes Henrikův odpor uspořádají velké rozloučení, na které dorazí snad všichni z městečka. Na rozlučce se však stane něco, co nikdo nečekal a Henrik nachází nový smysl života.
Hodnocení:
33 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko