Sledovat seriál Labirynt online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Labirynt online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1153 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, fantasy, historický, thriller Labirynt na TVP1!
  Sledovat Labirynt online
Žánr:
dobrodružný, drama, fantasy, historický, thriller
Režie:
Christopher Smith
Hrají a postavy:
John Hurt (Audric Baillard 2 díly, 2012), Tom Felton (Viscount Trencavel 2 díly, 2012), Jessica Brown-Findlay (Alais Pelletier Du Mas 2 díly, 2012), Tony Curran (Guy D'Evreux 2 díly, 2012), Vanessa Kirby (Alice Tanner 2 díly, 2012), John Lynch (Simeon de Montfort 2 díly, 2012)
Země:
Německo, Velká Británie, Jižní Afrika, Česká republika
Rok výroby:
2012
Popis:
Hlavními hrdinkami jsou dvě inteligentní ženy: 17letá Alais Pelletierová z francouzského města Carcassonne 13. století a mladá doktorka Alice Tannerová ze současnosti. Jejich dobrodružství jedinečným způsobem propojí jejich životy napříč staletími historie. Na obě čeká společný osud, obtížný úkol, při plnění níž budou muset prokázat odvahu, výdrž a odhodlání. Ve středověkém i moderním jihozápadní Francii se postupně odhalují dávná i nové tajemství, které nikdy neměli vyplout na světlo světa. Každé z nich se soustředí na tři ukryté knihy - Knihu slov, Knihu jedů a Knihu čísel. Tyto knihy společně ukrývají klíč ke Svatému Grálu, jehož původ se odvíjí od dob starověkého Egypta tisíce let před narozením Krista. Alais a její nejbližší bojují v 13. století za uchování tajemství. Mladá dívka rychle pochopí, že nikomu nemůže důvěřovat a že její krutá a manipulativní sestra Oriane je její největší nepřítelkyní. Alice mezitím v moderním světě podstupuje závod s časem, aby spojila jednotlivé části skládačky, která ukrývá dlouho utajovaný příběh o jejím původu a historii její rodiny.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski