Sledovat seriál Kutil Tim online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kutil Tim online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1088 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný, sitcom Kutil Tim na !
  Sledovat Kutil Tim online
Žánr:
komedie, rodinný, sitcom
Režie:
Andy Morris, Patricia Richardsonová, Jim Praytor, Tim Allen, Albert Alarr, Richard Compton
Hrají a postavy:
Tim Allen (Tim Taylor), Patricia Richardsonová (Jill Taylorová), Earl Hindman (Wilson Wilson, Jr.), Taran Noah Smith (Mark Taylor), Zachery Ty Bryan (Brad Taylor), Richard Karn (Al Borland)
Země:
USA
Rok výroby:
1991-1999
Popis:
Tim Allen vám poradí s každým problémem v domácnosti, na zahradě nebo v garáži.

Kutil Tim je sitcom o rodině Taylorových. Otec rodiny Tim je moderátor propagačního seriálu o Binfordově nářadí, matka Jill je zprvu v domácnosti, postupem let pracuje a studuje a mají tři syny, kteří postupně vyrůstají. Důležitou roli hrají také souded Wilson, který aniž by někdy ukázal tvář svými radami pomáhá Timovi řešit různé rodinné problémy a Timův asistent Al. Děj se odehrává většinou tak ze tří čtvrtin u Taylorových doma a ze čtvrtiny v televizním studiu, kde Tim, zastánce většího výkonu za každou cenu, pravidelně způsobuje různé nehody. Kdo má rád Krok za krokem, bude mít rád i Kutila Tima, prostě oddechový zábavný seriál pro celou rodinu.
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski