Sledovat seriál Kurýr online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kurýr online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi Kurýr na Prima Cool!
  Sledovat Kurýr online
Žánr:
akční, krimi
Režie:
Brad Turner
Hrají a postavy:
Chris Vance (Frank Martin), Andrea Osvártová (Carla Valeri), François Berléand (inspektor Tarconi), Delphine Chanéacová (Juliette Dubois), Charly Hübner (Dieter Hausmann), Chelsea Hobbsová (Jet / Emily Casson)
Země:
Kanada, Francie, USA, Německo, Velká Británie
Rok výroby:
2012
Popis:
Jeden muž, tři pravidla, jeden cíl...

Frank Martin je nájemným kurýrem. Zásilky přepravuje kamkoliv a komukoliv bez ohledu na jejich obsah. Vždy dokončí své mise a řídí se třemi pravidly a to - nikdy neměnit dohodu - žádné jména - nikdy zásilku neotvírat. Ať se stane cokoliv, Frank se vždy snaží dodržovat tyto pravidla, ale ne vždy to jde podle plánu.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski