Sledovat seriál
Království pirátů
online

Seriál Království pirátů
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Království pirátů online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 153 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 300 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Tenhle dokumentární seriál sleduje skutečné piráty z Karibiku, kteří drancovali světová bohatství, ale založili i překvapivě rovnostářskou republiku.
Působí jako výplod mýtů a legend. Svérázní psanci přinášející na širé moře vraždy a chaos ovšem nejsou hollywoodský výmysl. Dokonce vytvořili vlastní demokratickou republiku.

Originální název:

The Lost Pirate Kingdom

Hrají a postavy: Derek Jacobi (Narrator 6 dílů 2021), James Oliver Wheatley (Edward Thatch 'Blackbeard' 6 dílů 2021), Sam Callis (Benjamin Hornigold 6 dílů 2021), Tom Padley (Charles Vane 6 dílů 2021), Evan Milton (Samuel Bellamy 6 dílů 2021), Samuel Collings (Paulsgrave
Země: USA
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: ČT2

Seznam epizod

vysíláno 8.8. (5) Buď, anebo - sledovat
vysíláno 15.8. (6) Živé nebo mrtvé - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina