Sledovat seriál Kráľovná Viktória online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kráľovná Viktória online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1394 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Kráľovná Viktória
  Sledovat Kráľovná Viktória online
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický, Dobové
Režie:
Lisa James-Larsson
Hrají a postavy:
Jenna-Louise Coleman (Victoria), Nell Hudson (Skerrett), Daniela Holtzová (baronka Lehzen), Nigel Lindsay (Sir Robert Peel), Peter Bowles (vévoda z Wellingtonu), Tom Hughes (princ Albert)
Scénář:
Daisy Goodwin, A.N. Wilson
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2017
Popis:
Velkolepý životní příběh období vlády královny Viktorie, která nastoupila na panovnický trůn ve věku osmnácti let. Sleduje zejména období transformace z impulzivní osmnáctileté dívky na dospělou rozvážnou ženu a panovnici, která vládla Spojenému království Velké Británie od roku 1837 až do roku 1901, po dobu 64 let.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko