Sledovat seriál Kommissar Wallander - Vor dem Frost online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kommissar Wallander - Vor dem Frost online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Kommissar Wallander - Vor dem Frost online
Žánr:
krimi, drama, záhady, thriller
Režie:
Ben Caron, Charles Martin, Toby Haynes, Esther Campbell, Andy Wilson, Aisling Walsh
Hrají:
Kenneth Branagh (Kurt Wallander), Richard McCabe (Nyberg), Jeany Spark (Linda Wallander), Sarah Smartová (Anne-Britt Hoglund / ...), Sadie Shimminová (Lisa Holgersson), Tom Hiddleston (Magnus Martinsson / ...)
Země:
Velká Británie, Švédsko, USA, Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Na špatné stopě. Policejní inspektor Kurt Wallander vyšetřuje sérii brutálních vražd.

Kurt Wallander vede kriminalistické oddělení Ystadské policie. Jeho denní náplní je výslech podezřelých a vyšetřování vražd, ani po letech ale nedokáže ze své podstaty pochopit násilí, které ho stále obklopuje. Do svého zaměstnání je však maximálně ponořen, což v důsledku vede krom obdivuhodného nasazení a schopnosti empatie s oběťmi také k věčné únavě a faktu, že mimo práci nemá krom dospělé dcery nikoho; manželka ho opustila a na budování přátelských vztahů není čas.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
ARD

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.