Sledovat seriál Kobra 11 XX,XXI (16,I) online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kobra 11 XX,XXI (16,I) online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1153 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Kobra 11 XX,XXI (16,I) na Nova Action!
  Sledovat Kobra 11 XX,XXI (16,I) online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Axel Barth
Hrají a postavy:
Erdogan Atalay (Semir Gerkhan), René Steinke (Tom Kranich), Gedeon Burkhard (Mark Jäger / Chris Ritter), Christian Redl (Roman Gehlen), Gabriel Merz (Erik Gehlen), Joachim Dietmar Mues (Bernd Simon)
Země:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.

Seriál Alarm für Cobra 11 (u nás vysílaný pod jednoduchým názvem Kobra 11), prvotřídní německá akční show plná strhujících akcí, vzrušujících příběhů, bystrých a pohotových vyšetřovatelů a samozřejmě burácení silných motorů v závodě na život a na smrt. Pilotní film "Bomby na 92. kilometru" byl odvysílán 12. března 1996 na RTL a sledovalo jej ohromujících 10 milionů diváků. Svým ztvárněním seriál Cobra 11 přinesl na německé obrazovky zcela nový typ programu: akční seriál, který vzniká v čistě domácí produkci a na 100% se vyrovná svým hollywoodským vzorům. Po svém senzačním uvedení se brzy stal hitem nejen v Německu, ale i v mnoha dalších zemích světa. Po odvysílání pilotního filmu a dalších osmi epizod první série se televize RTL rozhodla dle výborné sledovanosti na dalším natáčení.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Nova Action Nova Action Archív a všechna videa pořadů televize Nova Action online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski