Seriál Když se slunci nedaří

Sledovat seriál
Když se slunci nedaří
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Šestidílný seriál Když se slunci nedaří se odehrává převážně v nemocnici, jejímiž pacienty jsou děti nejrůznějšího stáří. Autoři seriálu, Eva a Ivo Pelantovi, se záměrně vyhnuli těžkým a beznadějným případům a jejich nemocnici většinou opouštějí uzdravené děti. Přesto se diváci seriálu i v jejich pohodové nemocnici setkají s onemocněními vážnými, v současné dětské populaci relativně častými, jejichž léčení klade na pacienty, ale také na jejich rodiče nemalé nároky. V každém případě je seriálová nemocnice místem důvěry v uzdravení, zejména díky vedoucí lékařce dětského oddělení, doktorce Šnajberkové. Představuje typ lékaře, s nímž bychom se v době onemocnění rádi potkali.

Žánr: Rodinný
Režie: Hynek Bočan
Hrají a postavy: Michal Dlouhý (MUDr. Komárek), Dagmar Havlová (MUDr. Snajberková), Ivana Chýlková (Golová), Jan Hartl (JUDr. Snajberk), Klára Issová (Markéta Snajberková), Martha Issová
Scénář: Ivo Pelant, Eva Pelantová
Země: Česká republika
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko