Sledovat seriál
Kartel
online

Seriál Kartel
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Martinu Gonzálesovi je pouhých patnáct let, ale je ctižádostivý a odvážný. Narodil se do středostavovské rodiny v Kolumbii. Tenhle mladík požádá svého kamaráda na místní vojenské akademii Pepeho Cadenu, aby promluvil se svým nejstarším bratrem, aby ho dostal do světa drog. Martin se chce dostat k nějakým možnostem... jako asistent v kokainové laboratoři v džungli. Martin nemá ani tušení, že tato volba změní jeho osud a bude začátkem obtížného a bouřlivého života..

Žánr: Thriller, Akční, Drama, Krimi
Hrají a postavy: Jesus Chaver (Drug Dealer ' Ricardo' 7 episodes), Manolo Cardona (Martín González 'El Fresita' 4 episodes 2008), Nelson Tallaferro (William Torres 4 episodes 2008), Karen Martínez (Sofía 1 episode 2008), Robinson Díaz (Milton Jiménez 'El Cabo' 1 episode 2
Země: Kolumbie
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 80 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko