Seriál Kartel

Sledovat seriál
Kartel
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kartel online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1336 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Martinu Gonzálesovi je pouhých patnáct let, ale je ctižádostivý a odvážný. Narodil se do středostavovské rodiny v Kolumbii. Tenhle mladík požádá svého kamaráda na místní vojenské akademii Pepeho Cadenu, aby promluvil se svým nejstarším bratrem, aby ho dostal do světa drog. Martin se chce dostat k nějakým možnostem... jako asistent v kokainové laboratoři v džungli. Martin nemá ani tušení, že tato volba změní jeho osud a bude začátkem obtížného a bouřlivého života..

Žánr: Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie: Luis Alberto Restrepo
Hrají a postavy: Jesus Chaver (Drug Dealer ' Ricardo' 7 episodes), Manolo Cardona (Martín González 'El Fresita' 4 díly, 2008), Nelson Tallaferro (William Torres 4 díly, 2008), Karen Martínez (Sofía 1 díl, 2008), Robinson Díaz (Milton Jiménez 'El Cabo' 1 díl, 2008), Diego Cadavid (Pepe Cadena 1 díl, 2008)
Scénář: Juan Camilo Ferrand, Andrés López
Země: Kolumbie
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 81 %

Seznam epizod

Kdo s čím zachází, tím také schází - sledovat
Po lžičkách své vlastní medicíny - sledovat
Někdo se vydá spravedlnosti, jiný napospas lásce - sledovat
Čisté svědomí nadevšecko jmění - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko