Sledovat seriál Kapitán Exner online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kapitán Exner online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 96 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Kapitán Exner na Prima!
  Sledovat Kapitán Exner online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Vít Karas
Hrají a postavy:
Vica Kerekesová (Gabriela Stein, D.M.D.), Arnošt Goldflam (Arnost Buble, M.D.), Michal Dlouhý (Cpt. Michal Exner, J.D.), David Novotný (Lt. Bohumil Beranek), Elizaveta Maximová (Katerina Vodickova), Karel Hábl (číšník)
Země:
Česká republika
Popis:
Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem-kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem, ale také nahlíženo dnešní detektivkářskou optikou. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Avšak nejen proto jsou Erbenovy romány čtenářsky mimořádně oblíbené.
Hodnocení:
49 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.