Sledovat seriál
Kapitán Exner
online

Seriál Kapitán Exner
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem-kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem, ale také nahlíženo dnešní detektivkářskou optikou. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Avšak nejen proto jsou Erbenovy romány čtenářsky mimořádně oblíbené.

Žánr: Krimi, Komedie
Režie: Vít Karas
Hrají a postavy: Vica Kerekesová (Gabriela Stein D.M.D.), Arnošt Goldflam (Arnost Buble M.D.), Michal Dlouhý (Cpt. Michal Exner J.D.), David Novotný (Lt. Bohumil Beranek), Elizaveta Maximová (Katerina Vodickova), Karel Hábl (číšník)
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 13.2.2022 13:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko