Sledovat seriál Julie a Nikolas online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Julie a Nikolas online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online romantický Julie a Nikolas na !
  Sledovat Julie a Nikolas online
Žánr:
romantický
Režie:
Klaus Witting, Dieter Schlotterbeck, Alexander Wiedl, Carsten Meyer-Grohbrügge, Steffen Nowak, Silke Bäurich
Hrají a postavy:
Dirk Galuba (Werner Saalfeld / ...), J. Hartmann, Antje Hagenová (Hildegard synnbichler / ...), Mona Seefried, Sepp Schauer (Alfons synnbichler / ...), S. Koch
Země:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Sladká Laura je moderní pohádka, která sleduje křehkou, romantickou a mladou Lauru Mahler v období, kdy se rozhodne najít si v životě svou vlastní cestu. Jako mnoho mladých dívek touží mít výnosnou, naplňující práci, a jak všechny mladé dívky touží najít skutečnou lásku. Je přesvědčena že jí našla v Alexandru Saalfeldovi, atraktivním mladém potomku hotelové dynastie. Ale je doopravdy ten, kterého jí přichystal osud? Na pozadí rozkošné, romantické přírody v Alpínských horách, tato telenovela má všechny části, které uchopí divákovo srdce: krásné, rozervané hrdiny, moudré a složité postavy, fascinující designery, rozkošné sety a nekonečnou spleť citových vzletů a pádů. Připravte se na rozmanité rozbouřené bouřky lásky - a pamatujte, že slunce vychází po každé bouřce.
Hodnocení:
81 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.