Sledovat seriál Jsem máma online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Jsem máma online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1473 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Jsem máma
  Sledovat Jsem máma online
Žánr:
Komedie
Režie:
Jan Novák
Hrají a postavy:
Kristína Tormová, Jiří Havelka, Zuzana Kanócz, Ján Dobrík, Daniela Šencová, Štefan Martinovič
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2018
Popis:
Když se nezávislá a rozběhaná Tina dozví, že je těhotná, její život se obrátí naruby. Aby toho nebylo málo, děti budou dvě a jejich otce Roba potkala pouze nedávno a rozumí si jen v posteli. Začíná se šílená jízda napříč sedmi měsíci Tinina rizikového těhotenství. Díky své kamarádce Agátě, která čeká už své druhé dítě, se Tina seznamuje s pestrou skupinou rodičů v očekávání. Setkávají se spolu v mateřském centru a jejich rozdílné přístupy a povahy jsou zdrojem mnoha konfliktů a komických situací. Samozřejmě nesmí chybět ani rodiče hlavních hrdinů a v partnerských vztazích to Tine pořádně zamíchá i kamarád a kolega Adam, který vždy chtěl být něčím více
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
JOJ Family JOJ Family Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Family online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski