Sledovat seriál Joey online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Joey online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický, sitcom Joey na Nova 2!
  Sledovat Joey online
Žánr:
komedie, romantický, sitcom
Režie:
Kevin Bright
Hrají a postavy:
Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Andrea Anders (Alex Garrett), Paulo Costanzo (Michael Tribbiani), Jennifer Coolidgeová (Bobbie Morganstern), Drea de Matteová (Gina Tribbiani), Adam Goldberg (Jimmy)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Tento podzim, se Joey vrátí na TV obrazovky ve čtvrtek.

Joey je volné pokračování veleúspěšného seriálu Přátelé (Friends). Joey se přestěhuje do Los Angeles, aby změnil svůj život a prorazil v herecké kariéře. Přátele "vyměnil" za svoji starší sestru Ginu a jejího synovce Michaela. V seriálu se objevuje Joeyho sousedka Alex, která je sice vdaná, ale mezi Joeym a ní to jiskří.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Nova 2 Nova 2 Archív a všechna videa pořadů televize Nova 2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.