Sledovat seriál Jimmyho šanca online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Jimmyho šanca online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1153 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Jimmyho šanca na !
  Sledovat Jimmyho šanca online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Adrian Shergold
Hrají a postavy:
Marion Baileyová (Sue Anderson), Pippa Bennett-Warner (Kerry Irwin), Jack Colgrave Hirst (Aaron Stanley), Daisy Cooper-Kelly (India Rose), Tom Cullen (Joe Rose), Leticia Doleraová (Maria Rose)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Lupič a zloděj ze staré školy Jïmmy Rose se vrací po 12 letech z basy domů a tam brzy zjišťuje, že všechno není zdaleka tak, jak si představoval. Manželka se mu odcizila, syn ho zcela vyloučil ze svého života, vnučka jeho dcery je na drogách. Jimmy musí vynaložit spoustu úsilí, aby dal věci do pořádku. Podaří se Jimmymu udržet svoji rodinu pohromadě a v bezpečí?
Hodnocení:
66 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski