Sledovat seriál Jimmyho šanca online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Jimmyho šanca online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 99 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Jimmyho šanca na STV1!
  Sledovat Jimmyho šanca online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Adrian Shergold
Hrají a postavy:
Marion Baileyová (Sue Anderson), Pippa Bennett-Warner (Kerry Irwin), Jack Colgrave Hirst (Aaron Stanley), Daisy Cooper-Kelly (India Rose), Tom Cullen (Joe Rose), Leticia Doleraová (Maria Rose)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Lupič a zloděj ze staré školy Jïmmy Rose se vrací po 12 letech z basy domů a tam brzy zjišťuje, že všechno není zdaleka tak, jak si představoval. Manželka se mu odcizila, syn ho zcela vyloučil ze svého života, vnučka jeho dcery je na drogách. Jimmy musí vynaložit spoustu úsilí, aby dal věci do pořádku. Podaří se Jimmymu udržet svoji rodinu pohromadě a v bezpečí?
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski