Seriál Jarmark marnosti

Sledovat seriál
Jarmark marnosti
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Jarmark marnosti online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 130 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1341 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Nová adaptace literární klasiky Williama Makepeace Thackerayho "Jarmark marnosti" se odehrává na pozadí Napoleonských válek a sleduje příběh Becky Sharpové, která se snaží vyhrabat z chudoby a vyšplhat do výšek anglické smetánky. Příběh plný zločinů, veselí, milování, smíchu, pomluv a bojů ji zavede na dvůr krále Jířího IV., přes bitvu u Waterloo, zlomená srdce a ztracené štěstí.

Žánr: Drama, Dobové
Režie: James Strong
Hrají a postavy: Olivia Cooke (Becky Sharp 7 episodes), Joe Flynn (William Dobbin 7 episodes), Claudia Jessie (Amelia Sedley 7 episodes), Simon Russell Beale (pan Sedley 7 episodes), Martin Clunes (Sir Pitt Crawley 7 episodes), Frances de la Tourová (Miss Matilda Crawley 7 episodes)
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 72 %

Seznam epizod

(1) Slečna Sharpová tváří v tvář nepříteli - sledovat
(2) Miss Sharp Begins to Make Friends - sledovat
(3) A Quarrel About an Heiress - sledovat
(4) In Which Becky Joins Her Regiment - sledovat
(5) In Which Battles Are Won and Lost - sledovat
(6) In Which a Painter's Daughter Meets a King - sledovat
(7) Endings and Beginnings - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko