Sledovat seriál Hříšná láska online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hříšná láska online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1434 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Hříšná láska
  Sledovat Hříšná láska online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Rafael Gutiérrez
Hrají a postavy:
Silvia Navarro (Elena Olivares / ...), Sergio Basanez (Diego Sanchez-Serrano), Anette Michel (Barbara Castrejon / ...), Rodrigo Abed (Fabián Sánchez Serrano / ...), Martha Cristiana (Berenice Sánchez- Serrano / ...), Margarita Gralia (Ángela Serrano de Sánchez / ...)
Scénář:
José Luis Durán
Země:
Mexiko
Rok výroby:
2001
Popis:
Paloma je mladá sběračka kávy, společně se svou matkou Soledad pracuje na haciendě Casa Blanca. Je velmi ctižádostivá, v přestávkách neustále studuje. Po smrti majitele Casa Blancy se sejde celá jeho rodina, mezi nimi je i vnuk dona Lorenza Diego. Osud svede Diega a Palomu dohromady. Oba poznají, že potkali pravou lásku. Před Diegovým odjezdem si slíbí, že se za rok setkají a vezmou se. Jenže takové štěstí jim není přáno. Osud jim znovu zamíchá karty. Setkají se dva milenci opět spolu? Vezmou se?
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Prima LOVE Prima LOVE Archív a všechna videa pořadů televize Prima LOVE online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko