Seriál Hříšná láska

Sledovat seriál
Hříšná láska
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Paloma je mladá sběračka kávy, společně se svou matkou Soledad pracuje na haciendě Casa Blanca. Je velmi ctižádostivá, v přestávkách neustále studuje. Po smrti majitele Casa Blancy se sejde celá jeho rodina, mezi nimi je i vnuk dona Lorenza Diego. Osud svede Diega a Palomu dohromady. Oba poznají, že potkali pravou lásku. Před Diegovým odjezdem si slíbí, že se za rok setkají a vezmou se. Jenže takové štěstí jim není přáno. Osud jim znovu zamíchá karty. Setkají se dva milenci opět spolu? Vezmou se?

Žánr: Drama, Thriller
Režie: Rafael Gutiérrez
Hrají a postavy: Silvia Navarro (Elena Olivares / ...), Sergio Basanez (Diego Sanchez-Serrano), Anette Michel (Barbara Castrejon / ...), Rodrigo Abed (Fabián Sánchez Serrano / ...), Martha Cristiana (Berenice Sánchez- Serrano / ...), Margarita Gralia (Ángela Serrano de Sánchez / ...)
Scénář: José Luis Durán
Země: Mexiko
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko