Sledovat seriál How I Met Your Mother online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu How I Met Your Mother online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1106 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, drama, romantický, sitcom How I Met Your Mother na PRO7!
  Sledovat How I Met Your Mother online
Žánr:
komedie, drama, romantický, sitcom
Režie:
Pamela Fryman
Hrají a postavy:
Josh Radnor (Ted Mosby), Jason Segel (Marshall Eriksen), Cobie Smuldersová (Robin Scherbatsky), Neil Patrick Harris (Barney Stinson), Alyson Hanniganová (Lily Aldrin), Ashley Williamsová (Victoria)
Země:
USA
Rok výroby:
2005-2014
Popis:
Milostný příběh naruby.

Seriál je koncipován jako vyprávění minulosti. Otec Ted (kterého jen slyšíme a nikdy nevidíme) povídá svým dvěma dětem příběh o tom, jak se seznámil s jejich matkou. My však nevíme, kdo jejich matkou je, takže nevíme, kam přesně děj směřuje. Ted je mladý architekt a spolu s ostatními kamarády (zamilovaný páreček Marshall a Lily, střelený Barney a později krásná Robin) prožívá spousty příhod (samozřejmě většinou vtipných), řeší životní problémy a zároveň je pořád svobodný a stále hledá tu pravou.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski