Sledovat seriál Hop nebo trop online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Hop nebo trop
  Sledovat 1420 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Jiří Chlumský
Hrají a postavy:
Ivana Chýlková (Bára Dusková), Ladislav Ondřej (mnich Ondřej), Adéla Wernerová (Marcelka), Roman Zach (Mikuláš, mistr zlatnický), Alice Veselá (ředitelova neteř Andrea), Ondřej Vetchý (Alex)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Komediální seriál začíná jednoho všedního rána v sychravé zimní Praze. Rozvedené Báře Duškové se nechce do práce a jejím dětem do školy. Určitě netuší, že zanedlouho je čeká poněkud dobrodružný zájezd na hory s kolegou z podniku a s partou jeho povedených přátel. Večer na horské chalupě ovšem vezme nečekaný obrat. Ale co hlavně, jedním výletem to všechno neskončí. Směšným držkopádem při přeskoku kozy prostě začal celé rodině nový život. Je to hop nebo trop: vždycky se dá přece začít znovu a na lásku není nikdy pozdě.
Hodnocení:
71 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko