Seriál Holky za mřížemi

Sledovat seriál
Holky za mřížemi
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Holky za mřížemi online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 134 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1342 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Piper Chapmanová byla připravena na spokojený život se snoubencem Larrym. Místo toho musí nastoupit do nápravného zařízení za deset let starý zločin - převoz peněz z prodeje drog. Tehdy chodila s drogovou dealerkou, která ji využila. Zvládne ustát pobyt mezi násilnicemi, prostitutkami a dealerkami v nekomfortních podmínkách, kde by měla strávit 15 měsíců?

Žánr: Komedie, Krimi, Drama, Thriller
Režie: Constantine Makris
Hrají a postavy: Taylor Schilling (Piper Chapman), Laura Preponová (Alex Vause), Michael Harney (Sam Healy), Michelle Hurstová (Miss Claudette Pelage), Kate Mulgrewová (Galina 'Red' Reznikov), Jason Biggs (Larry Bloom)
Scénář: Piper Kerman, Lauren Morelli, Jenji Kohan
Země: USA
Rok výroby: 2013-2015
Hodnocení: 82 %

Seznam epizod

Série 3:
(7) Back to the Rape Well - sledovat
(8) Use Your Tears as Lube - sledovat
(9) Heroin Robin Hood - sledovat
(10) The Rapiest Pap Smear - sledovat
(11) Gay Feet - sledovat
(12) Never-ending Rumspringa - sledovat
(13) Hot for Janitor - sledovat
(13) Nikomu nevěř 1/2 - sledovat
(14) Nikomu nevěř 2/2 - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko