Sledovat seriál Holky za mřížemi online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Holky za mřížemi online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1429 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Holky za mřížemi
  Sledovat Holky za mřížemi online
Žánr:
Komedie, Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Constantine Makris
Hrají a postavy:
Taylor Schilling (Piper Chapman), Laura Preponová (Alex Vause), Michael Harney (Sam Healy), Michelle Hurstová (Miss Claudette Pelage), Kate Mulgrewová (Galina 'Red' Reznikov), Jason Biggs (Larry Bloom)
Země:
USA
Rok výroby:
2013-2014
Popis:
Piper Chapmanová byla připravena na spokojený život se snoubencem Larrym. Místo toho musí nastoupit do nápravného zařízení za deset let starý zločin - převoz peněz z prodeje drog. Tehdy chodila s drogovou dealerkou, která ji využila. Zvládne ustát pobyt mezi násilnicemi, prostitutkami a dealerkami v nekomfortních podmínkách, kde by měla strávit 15 měsíců?
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko