Sledovat seriál Gympel.tv online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Gympel.tv
  Sledovat 1434 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný, Thriller
Režie:
Štefan Semjan
Hrají a postavy:
Olga Belesová (Mikiho mama), Richard Blumenfeld (Karol Králik - Karl), Kristína Borcinová (Ziacka 3.b), Anna Dillingerová (Ziacka 3.b), Lýdia Drahosová (Alica Májovská), Lukás Frlajs (Mikulás Langer - Miky)
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2011
Popis:
Seriál o mladých nejen pro mladé - jsou pár kroků od dospělosti a ona jim stále otevřeněji ukazuje svou laskavou, odpuzující i lákavou tvář.

13- dílný seriál pro mládež a všechny, kterým jejich problémy nejsou lhostejné. Měla by to být rodina, škola, společnost... ale jsou opravdu těmi, kteří dokáží nasměrovat či podpořit kroky teenagerů k dospělosti?

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko