Sledovat seriál Gwiazdy w południe online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Gwiazdy w południe online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1112 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Western Gwiazdy w południe na !
  Trailer k pořadu Gwiazdy w południe   Sledovat Gwiazdy w południe online
Žánr:
Western
Režie:
George Roy Hill
Hrají a postavy:
Paul Newman (Butch Cassidy), Robert Redford (Sundance Kid), Katharine Rossová (Etta Placeová), Strother Martin (Percy Garris), Henry Jones (Bike Salesman), Jeff Corey (Šeriff Steve Bledsoe)
Země:
USA
Rok výroby:
1969
Popis:
Americký filmový western o osudech dvou okouzlujících lupičů.

Butch Sundance jsou dva nejlepší kamarádi Také jedni z nejobávanějších lupičů Divokého západu. Butch je hlavou vyprávět, who se specializuje na vykrádání bank vlaků. Jejich poslední kousek je lupičským majstrštykem: podaří se jim hned dvakrát za sebou vyloupit vlak, Který převáží peníze Spojených pacifických železnic. Jenže v tom je právě problém. Majitel firmy Harriman si totiž na oba kumpány najme šest pistolníků. Butch Sundance jsou zvyklí žít na útěku, ale tentokrát jim jdou po stopě opravdoví Profesionálové. Jelikož Butch neustálé Mluvil o tom, že pro spolu zmizí do zaslíbené Bolívie, nezbývá přátelům, neľ zanechat slov opravdu odjet. Svůj sen uskuteční i se Sundanceovou dívkou Ettou. Osud je však silnější neľ Jakékoliv přátelství Jakékoliv předsevzetí ...
Hodnocení:
81 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski