Sledovat seriál Grey's Anatomy - Die Jungen Ärzte online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Grey's Anatomy - Die Jungen Ärzte online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1123 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, thriller, zdravotnictví Grey's Anatomy - Die Jungen Ärzte na !
  Sledovat Grey's Anatomy - Die Jungen Ärzte online
Žánr:
drama, romantický, thriller, zdravotnictví
Režie:
Rob Corn
Hrají a postavy:
Ellen Pompeová (Dr. Meredith Grey), Sandra Ohová (Dr. Cristina Yang), Katherine Heiglová (Dr. Izzie Stevens), Justin Chambers (Dr. Alex Karev), T.R. Knight (Dr. George O'Malley), Chandra Wilsonová (Dr. Miranda Bailey)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Coby chirurgové jsme trénovaní napravit vše, co je poškozené. Jak ale napravit své vlastní životy, když dojde k nečekané změně?

Seznamte se. To je Meredith Greyová (Ellen Pompeo) - mladá, úspěšná, krásná dívka. Před nedávnem dokončila medicínu a nyní nastupuje jako začínající stážistka v Seattle Grace. Spolu se svými kamarády (Cristina, Alex,Izzie, George) překonává problémy, které ji začínající kariéra přináší a my sledujeme jejich boj o "přežití". Dramatický, vtipný, příjemný - přesně taková slova se hodí na seriál Chirurgové. Seriál získal dva Zlaté Glóby a v USA boří rekordy ve sledovanosti.
Hodnocení:
78 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski