Sledovat seriál Garth Marenghi: Nemocnice na kraji světa online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Garth Marenghi: Nemocnice na kraji světa online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1048 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, fantasy, horor, sci-fi Garth Marenghi: Nemocnice na kraji světa na !
  Sledovat Garth Marenghi: Nemocnice na kraji světa online
Žánr:
komedie, fantasy, horor, sci-fi
Režie:
Richard Ayoade
Hrají a postavy:
Richard Ayoade (Thornton Reed), Matt Berry (Dr. Lucien Sanchez), Matthew Holness (Dr. Rick Dagless M.D.), Alice Lowe (Liz Asher), Matt Green (Highlander), Paul King (technik)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2004
Popis:
Od nejprodávanějšího mistra hororů

Garth Marenghi - chlap a mistrovský spisovatel - v 80. letech napsal, režíroval, produkoval a ztvárnil hlavní roli v revoluční akčně-hororové televizní sérii o nemocnici Darkplace, kde dochází k nadpřirozeným úkazům. Ačkoli Marenghi nikdy dříve nehrál, podává fenomenální výkon ve stylu svých hereckých vzorů Jamese Garnera a Chucka Norrise. Ve skutečnosti však Darkplace je sofistikovaný britcom, který s využitím legendy o brakovém spisovateli opěvuje lacinost a žánrová klišé filmových i literárních škvárů 80. let. Současně tematizuje dobový šovinismus, nesoudnost autorů i drzou svobodu pokleslé kultury.
Hodnocení:
83 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski