Sledovat seriál Fineasz i Ferb online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Fineasz i Ferb online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1055 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, akční, komedie, rodinný, hudba & umění, sci-fi Fineasz i Ferb na !
  Sledovat Fineasz i Ferb online
Žánr:
animovaný, akční, komedie, rodinný, hudba & umění, sci-fi
Režie:
Dan Povenmire
Hrají a postavy:
Vincent Martella (Phineas), Ashley Tisdale (Candace), Thomas Sangster (Ferb), Caroline Rheaová (matka), Alyson Stonerová (Isabella), Mitchel Musso (Jeremy)
Země:
USA
Rok výroby:
2007-2014
Popis:
Phineas a Ferb, neznají nudu.

Phineas a Ferb jsou bratři a nejvíc ze všeho je baví vynalézat. To se ovšem nelíbí jejich sestře Candy, která každou volnou chvíli využívá k tomu, aby o nich pověděla rodičům. Naši hrdinové také mají také trochu neobvyklého domácího mazlíčka - ptakopyska Perryho, ale není to jen tak obyčejný domácí mazlíček. Když se nikdo nedívá, rázem se z něj stává hrdina, který bojuje proti zákeřnému doktoru Dutošvarcovi.
Hodnocení:
79 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski