Seriál Filharmónia

Sledovat seriál
Filharmónia
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Hélene Barizetová přijíždí do Paříže ze dvou důvodů. Přijala nabídku na místo šéfdirigentky Filharmonie a chce být se svým manželem, hudebním skladatelem, který v Paříži právě dokončuje svůj zatím největší opus. Za dirigentský pult se staví ve zvlášť zjitřené atmosféře, její předchůdce zemřel na pódiu přímo při koncertě. Orchestr jí to zrovna neulehčuje a dává jí jasně najevo, že u nich neobstojí. A to si ještě Hélene nevšimla, že mezi hudebníky ji jeden pár očí pozoruje zvlášť nenávistně a žárlivě. Ale Hélene je nejen ambiciózní, ale především talentovaná, pracovitá a krásná. Pomalu, po krůčcích si získává respekt a úctu, ale zároveň i zavilé nepřátele..

Žánr: Drama, Thriller
Režie: Louis Choquette
Hrají a postavy: Marie-Sophie Ferdane (Héléne Barizet 6 dílů, 2018-2019), Lina El Arabi (Selena Riviére 6 dílů, 2018-2019), Laurent Bateau (Léopold Saint-Just 6 dílů, 2018-2019), François Vincentelli (Yvan Borowski 6 dílů, 2018-2019), Charlie Bruneau (Agathe Robinson 6 dílů, 2018-2019), Tom Novembre (Vladimir Gregoriu 6 dílů, 2018-2019)
Scénář: Clara Bourreau
Země: Francie
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko