Sledovat seriál Drużyna A online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Drużyna A online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1099 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Dobrodružný, Krimi Drużyna A na TV6!
  Sledovat Drużyna A online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Krimi
Režie:
Guy Magar
Hrají a postavy:
George Peppard (John 'Hannibal' Smith), Dirk Benedict (Templeton 'Faceman' Peck), Melinda Culeaová (Amy Allen), Dwight Schultz ('Howling Mad' Murdock), Mr. T (B.A. Baracus), John Ericson (Calvin Cutter)
Země:
USA
Rok výroby:
1983-1984
Popis:
Hrdinové k pronajmutí.

A tým je sympatická čtveřice nájemných žoldáků, která Vás dostane z problémů, ať jste kdekoliv. Veteráni z vietnamské války v čele s Hanibbalem Smithem, mistrem v přestrojení. Čtveřici doplňuje fešák Face, svůdce žen, hlavní mechanik BA, černoch s kily zlata ověnčenými kolem svého svalnatého krku, jenž svou náturou a vzhledem úspěšně zastrašuje protivníky, a konečně Murdock, psychicky labilním avšak velmi zručný pilot. Těšte se na oddychovou jízdu plnou akcí, honiček a humoru ve stylu osmdesátých let.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski