Sledovat seriál Drsná Harry online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Drsná Harry
  Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Mike Listo
Hrají a postavy:
Kathy Batesová (Harriet Korn), Nathan Corddry (Adam Branch), Karen Olivoová (Cassie Reynolds), Justine Lupe (Phoebe Blake), Mark Valley (Oliver Richard), Christopher McDonald (Tommy Jefferson)
Scénář:
David E. Kelley, Devon Greggory
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Když poněkud nepříjemnou právničku vyrazí z jejího teplého místečka, musí si najít novou práci. Její praktický přístup k zákonům brzy zaujme mladého schopného právníka, vysokoškolského studenta, který potřebuje pomoct, i oddanou asistentku. Společně jsou v nové kanceláři připraveni na jakýkoli případ.
Hodnocení:
72 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko