Sledovat seriál Drsná Harry online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Drsná Harry online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1102 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Komedie, Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller Drsná Harry na Prima Krimi!
  Sledovat Drsná Harry online
Žánr:
Komedie, Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Stephen Cragg
Hrají a postavy:
Kathy Batesová (Harriet Korn), Nathan Corddry (Adam Branch), Karen Olivoová (Cassie Reynolds), Mark Valley (Oliver Richard), Christopher McDonald (Tommy Jefferson), Camryn Manheimová (A.D.A. Kim Mendelsohn)
Země:
USA
Rok výroby:
2011-2012
Popis:
Když poněkud nepříjemnou právničku vyrazí z jejího teplého místečka, musí si najít novou práci. Její praktický přístup k zákonům brzy zaujme mladého schopného právníka, vysokoškolského studenta, který potřebuje pomoct, i oddanou asistentku. Společně jsou v nové kanceláři připraveni na jakýkoli případ.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski