Sledovat seriál
Dr. House
online

Seriál Dr. House
  Trailer k pořadu Dr. House Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dr. House online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 143 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 408 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Nevyléčitelná nebo nediagnostikovatelná nemoc? Pro doktora Gregoryho House to není žádný problém. Má totiž na diagnózy podivných nemocí tým lékařů. Je to jeho práce.
Hlavní postava Gregory House je šéfem diagnostického oddělení této nemocnice a má za úkol řešit zvlášť zapeklité případy, u kterých jsou normální doktoři v koncích. K ruce má svůj tým odborníků, který se skládá ze 3 výborných doktorů. Imunoložky Allison Cameronové, neurologa Erica Foremana a specialisty na intenzivní péči Roberta Chase. Týmů ještě pomáhá Houseův velký kamarád James Wilson, který je uznávaným onkologem. Celé nemocnici šéfuje Lisa Cuddyová, se kterou má House neustále problémy. Měl by totiž pravidelně ordinovat na klinice. House ale kliniku nesnáší, protože nemá rád pacienty a podle jeho slov by tuto práci zvládla i opice s lahvičkou brufenu.

Hrají a postavy: Hugh Laurie (Dr. Gregory House), Omar Epps (Dr. Eric Foreman), Robert Sean Leonard (Dr. James Wilson), Jesse Spencer (Dr. Robert Chase), Lisa Edelsteinová (Dr. Lisa Cuddy), Bobbin Bergstrom (zdravotní sestra)
Země: USA
Rok výroby: 2007-2009
Hodnocení: 87 %
Vysíláno na: Nova Nova Cinema

Seznam epizod

Série 5:
vysíláno 23.9. (3) Nežádoucí účinky - sledovat
vysíláno 23.9. (4) Mateřská znaménka - sledovat
vysíláno 23.9. (5) Šťastná třináctka - sledovat
vysíláno 23.9. (6) Polibek na dobrou noc - sledovat
vysíláno 26.9. (7) Proč to nejde - sledovat
vysíláno 26.9. (8) Na vlastních nohách - sledovat
vysíláno 27.9. (9) Poslední možnost - sledovat
vysíláno 27.9. (10) Ať jedí koláče - sledovat
vysíláno 29.9. (11) Radujme se, veselme se - sledovat
vysíláno 29.9. (12) Bez bolesti - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko