Sledovat seriál Donna Leon - Endstation Venedig online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Donna Leon - Endstation Venedig online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Donna Leon - Endstation Venedig online
Žánr:
krimi
Režie:
Sigi Rothemund
Hrají:
Uwe Kockisch (Guido Brunetti), Julia Jägerová (Paola Brunetti), Michael Degen (Vice-Questore Patta), Karl Fischer (Lorenzo Vianello), Annett Rennebergová (Signorina Elettra), Esther Schweinsová (Captain Peters)
Země:
Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Ačkoliv by si vlivní občané města Benátky přáli utajit jisté skutečnosti, které se ve městě dějí, komisař Brunetti jim toto přání většinou nesplní. Nepatří totiž k loutkám, které lze vodit. Když je z benátského kanálu vyplaveno mrtvé tělo amerického vojáka, zavání to mezinárodním skandálem se složitým pozadím. Zvláště když tento muž je zdravotní inspektor amerických jednotek z blízké Vicenzy. Brunetti sice nalézá v bytě zemřelého velkou dávku kokainu, ale tuší, že to může být pouze nastrčená stopa. Velká ochota armády ke spolupráci je podezřelá právě tak jako slepota jeho nadřízených. Náhoda, nemoc jednoho dítěte a Brunettiho nezměrná zvědavost tentokráte napomohou vyřešení záhady, která Brunettiho doslova připravila o vlastní boty.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
ARD

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.