Sledovat seriál Dokik online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dokik online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1444 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Dokik
  Sledovat Dokik online
Žánr:
Komedie, Drama, Sitcom, Thriller
Režie:
Richard A. Wells
Hrají a postavy:
Zach Braff (Dr. John 'J.D.' Dorian), Sarah Chalkeová (Dr. Elliot Reid), Donald Faison (Dr. Christopher Turk), Neil Flynn (vrátný), Ken Jenkins (Dr. Bob Kelso), John C. McGinley (Dr. Perry Cox)
Země:
USA
Rok výroby:
2004-2006
Popis:
Mladý J. D. právě dostudoval medicínu a nastupuje do nemocnice. Jak se popere s nedostatkem zkušeností, svéráznými pacienty, cynickými šéfy a sympatickou kolegyní?

Seriál se soustředí na bizarní zkušenosti novopečeného lékařského praktikanta Johna "JD" Doriana. Při jeho práci v nemocnici přeplněné nepředvídatelnými existencemi se dostává do spousty vtipných situací. Ať už se potýká se svými kolegy, nadřízenými či pacienty, vždy je o zábavu postaráno. Humor a tragédie se tu však mohou kdykoli setkat a vy nikdy nevíte, kde končí legrace a jde do tuhého. Velmi často se v průběhu děje dostáváme dovnitř JDho hlavy a vidíme jeho představy, vzpomínky či sny. Navíc nás každou epizodou JD provází jako vypravěč a slyšíme jeho myšlenky a úvahy.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
M2 M2 Archív a všechna videa pořadů televize M2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko