Sledovat seriál Dobré mravy online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dobré mravy online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 99 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, zďż˝hady, thriller Dobré mravy na Filmbox Plus!
  Sledovat Dobré mravy online
Žánr:
krimi, drama, z�hady, thriller
Režie:
Mark Piznarski
Hrají a postavy:
Michelle Dockery (Letty Raines), Juan Diego Botto (Javier), Terry Kinney (Křesťan), Lusia Strusová (Estelle), Nyles Steele (Jacob Raines), Todd Williams (Sean)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Letty Rainesová je zlodějka a podvodnice, jejíž život je vždy pouze jeden nesprávný krok či jedno špatné rozhodnutí od katastrofy. A přesně tak to má ráda. Po propuštění z vězení se snaží nějak vyjít, a když zaslechne, jak někdo najímá zabijáka na vraždu manželky, rozhodne se plán překazit. Rozpoutá tím divoké dobrodružství s okouzlujícím vrahem, když se společně zapletou do nebezpečného vztahu plného vášně. Zlodějka a podvodnice Letty Rainesová, propuštěná z vězení pro dobré chování, zaslechne nájemního zabijáka plánovat vraždu a rozhodne se jeho misi překazit.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski