Sledovat seriál Die Landärztin - Der Vaterschaftstest online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Die Landärztin - Der Vaterschaftstest online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1153 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Die Landärztin - Der Vaterschaftstest na ARD!
  Sledovat Die Landärztin - Der Vaterschaftstest online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Peter Sämann
Hrají a postavy:
Christine Neubauerová (Dr. Johanna Lohmann), Timothy Peach (Laurenz Hofer), Johanna von Koczianová (Marie Gruber), Siegfried Rauch (Fritz Senholzer), August Schmölzer (Leo Bergmeier), Judith Richterová (Verena Bergmeier)
Země:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Převzít praxi vesnického lékaře není pro městskou ženu snadné, zejména když si znepřátelí nejmocnějšího muže v kraji.

Úspěšná lékařka Johanna Lohmannová se po manželově smrti přestěhuje z Mnichova do idylického venkovského městečka Grossraming, kde převezme lékařskou praxi po zesnulém strýci. Tetička Marie je přijme s otevřenou náručí, což se nedá říci o zbytku poněkud konzervativní obce, která očekávala, že nástupcem jejich uznávaného a oblíbeného doktora bude důstojný muž. Navíc si Johanna krátce po příjezdu znepřátelí místního boháče Lea Bergmeiera. Ten zakáže obyvatelům její ordinaci navštěvovat, a tak zůstává čekárna prázdná. Situace se nezlepší ani poté, co Johanna v poslední chvíli zachrání život dceři majitele místní mlékárny a dalším dvěma dětem. Jako první a dlouho jediný se na její stranu postaví místní zvěrolékař Laurenz Hofer. Nabídne jí pomoc a společně se pokusí odhalit pravdu a zlomit nedůvěru vesničanů. Společné pátrání je sblíží, jenže situaci dramaticky změní Bergmeierova dcera Verena.
Hodnocení:
44 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski