Sledovat seriál Die Landärztin - Um Leben und Tod online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Die Landärztin - Um Leben und Tod online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Die Landärztin - Um Leben und Tod online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Erhard Riedlsperger
Hrají:
Christine Neubauerová (Dr. Johanna Lohmann), Johanna von Koczianová (Marie Gruber), Siegfried Rauch (Fritz Senholzer), David Krstic (Max Lohmann), Simon Jung (Bastian Schindler), August Schmölzer (Leo Bergmeier)
Země:
Německo
Rok výroby:
2010
Popis:
Převzít praxi vesnického lékaře není pro městskou ženu snadné, zejména když si znepřátelí nejmocnějšího muže v kraji.

Úspěšná lékařka Johanna Lohmannová se po manželově smrti přestěhuje z Mnichova do idylického venkovského městečka Grossraming, kde převezme lékařskou praxi po zesnulém strýci. Tetička Marie je přijme s otevřenou náručí, což se nedá říci o zbytku poněkud konzervativní obce, která očekávala, že nástupcem jejich uznávaného a oblíbeného doktora bude důstojný muž. Navíc si Johanna krátce po příjezdu znepřátelí místního boháče Lea Bergmeiera. Ten zakáže obyvatelům její ordinaci navštěvovat, a tak zůstává čekárna prázdná. Situace se nezlepší ani poté, co Johanna v poslední chvíli zachrání život dceři majitele místní mlékárny a dalším dvěma dětem. Jako první a dlouho jediný se na její stranu postaví místní zvěrolékař Laurenz Hofer. Nabídne jí pomoc a společně se pokusí odhalit pravdu a zlomit nedůvěru vesničanů. Společné pátrání je sblíží, jenže situaci dramaticky změní Bergmeierova dcera Verena.
Hodnocení:
44 %
Sledujte na:
ARD

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.