Sledovat seriál Diagnoza morderstwo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Diagnoza morderstwo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1321 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Diagnoza morderstwo
  Sledovat Diagnoza morderstwo online
Žánr:
Krimi, Mysteriózní, Drama, Thriller
Režie:
Oz Scott
Hrají a postavy:
Dick Van Dyke (Dr. Mark Sloan), Victoria Rowellová (Amanda Bentley-Livingston), Charlie Schlatter (Dr. Jesse Travis), Michael Tucci (Norman Briggs), Barry Van Dyke (Steve Sloan), Leila Kenzleová (Marsha McArthur)
Země:
USA
Rok výroby:
1995-1996
Popis:
Dr. Mark Sloan je svérázný vrchní lékař nemocnice v Los Angeles. Má zvláštní koníček, kterým je vyšetřování vražd. V případech, které si žádají medicínské znalosti, spolupracuje s místním policejním oddělením, kde pracuje jako detektiv jeho syn Steve. Mark Sloan je kriminalista-amatér, který ovšem díky svému hlavnímu povolání může být detektivům vždy prospěšný. Dr. Sloan je bizarní postavou, jež v nemocnici běžně provádí podivné věci jako je třeba jízda na kolečkových bruslích. Pomáhá pacientům, zaučuje mladé doktory a zároveň v něm kolují kriminalistické geny, které zdědil po otci a dědečkovi.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski