Sledovat seriál Detektív Dušo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Detektív Dušo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1051 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi Detektív Dušo na !
  Sledovat Detektív Dušo online
Žánr:
krimi
Hrají a postavy:
A. Bárta, P. Vajdová, M. Noga, T. Radeva.
Rok výroby:
2017
Popis:
Kriminální seriál odehrávající se v prostředí malého městečka s názvem Bystrica. Je to menší město s krásným historickým centrem a mnoha atrakcemi v okolí, které lákají turisty. V blízkosti městečka se nachází atraktivní jeskynní systém Díry, golfový klub pro vyšší společnost Green Sky, továrna na výrobu chemických hnojiv ChemicTrade S.p.A., fabrika na výrobu zahradních mechanismů a ve městě dokonce funguje i A-čkové fotbalové družstvo a klub Spartak Chemic Bystrica. Přesto, že jde o malé městečko, o rozruch zde rozhodně není nouze! Děj je odlehčený humornými dialogy, vtipnými postavičkami Pata a Mata, a dokonce až bizarními situacemi, které umí vymyslet jen sám život. Dušo Štefánik určitě nepatří k typickým detektivům.
Hodnocení:
55 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski