Sledovat seriál CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 107 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1129 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
  Sledovat CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Scott White
Hrají a postavy:
Gary Sinise (detektiv Mac Taylor), Sela Wardová (Jo Danville), Carmine Giovinazzo (detektiv Danny Messer), Anna Belknapová (Lindsay Monroe Messer), Robert Joy (Dr. Sid Hammerback), A.J. Buckley (Adam Ross)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2010-2013
Popis:
Začínáme šířit zprávy.

Detektiv Mack Mac Taylor (Gary Sinise) věří, že všechno spolu nějak souvisí a že každý má svůj skrytý příběh. On i jeho parťačka Stella Bonasera (Melina Kanakaredesová) jsou svou prací doslova posedlí, a díky tomu stojí v čele týmu expertů ve velkoměstě, které nikdy nespí. Do týmu dále patří Danny Messer (Carmine Giovinazzo), který se narodil v Brooklynu, nic ho nerozhází a vždy má po ruce nějakou tu historku o příbuzenstvu, a uzavřený doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper), který se po traumatizující smrti dvou pacientů vzdal dráhy chirurga a pracuje jako koroner. Dvojici doplňuje popudlivý detektiv Don Flack (Eddie Cahill), inteligentní muž s pozoruhodným instinktem a nedostatkem trpělivosti pro potenciální podezřelé. Mimo tým pak stojí bystrá a půvabná vyšetřovatelka Aiden Burnová (Vanessa Ferlitová), která se dokáže přizpůsobit jakékoliv situaci. Detektivové v New Yorku mají možná jiné problémy než jejich kolegové v Miami či Las Vegas, ale vede je stejně neochvějné odhodlání bránit šíření zločinu. Tito schopní lidé znají New York v jiném světle než jeho ostatní obyvatelé a hledají důkazy, které se postupně skládají v celek, a nakonec poskytnou klíč k rozluštění složitých případů, jež tým řeší.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski