Sledovat seriál CSI: Kryminalne zagadki Miami (132) online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál CSI: Kryminalne zagadki Miami (132)
  Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Sylvain White, Félix Enríquez Alcalá, Steven DePaul, Jeannot Szwarc, Daniel Attias, Peter Markle
Hrají a postavy:
David Caruso (nadporučík Horatio Caine), Emily Procterová (Calleigh Duquesne), Adam Rodriguez (Eric Delko), Rex Linn (detektiv Frank Tripp), Jonathan Togo (Ryan Wolfe), Eva LaRue Callahanová (Natalia Boa Vista)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2002
Popis:
Má tým kriminalistů v Miami jiné starosti než jejich kolegové v Las Vegas?

Tým kriminalistů z Miami pod vedením Davida Carusa dokáže vyřešit i takové případy vražd, které by jiné laboratoře pro náročnost vzdaly. Otisky prstů, biologický materiál a porovnávání DNA v nejlépe vybavených laboratořích prozradí dostatek informací o pachatelích.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski