Sledovat seriál Columbo (Dziwna znajomość) online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Columbo (Dziwna znajomość) online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1092 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, mysteriózní, thriller Columbo (Dziwna znajomość) na !
  Sledovat Columbo (Dziwna znajomość) online
Žánr:
drama, krimi, mysteriózní, thriller
Režie:
Steven Spielberg, Jack Smight, Norman Lloyd, Richard Irving, John Cassavetes, Jeremy Kagan
Hrají a postavy:
Peter Falk (Columbo), Mike Lally (2nd barman / ...), John Finnegan (Barney / ...), Bruce Kirby (Sergeant George Kramer), Shera Daneseová (Cathleen Calvert / ...), Charles D. Miller (Crime Scene Cop)
Země:
USA
Rok výroby:
1971
Popis:
Peter Falk ve zmačkaném baloňáku, s věčně nedokouřeným doutníkem, ve své nejslavnější roli samotářského a svérázného detektiva.

Tento detektivní seriál vypráví příběhy geniálního detektiva Los Angeleského oddělení vražd, poručíka Columba. Mnoho zločinců jej podcení, protože ve svém tradičním plášti a neskutečné rachotině, kterou používá jako dopravní prostředek, vypadá spíš jako nekompetentní nula a zkrachovalec. Pod tímto zevnějškem se ale skrývá brilantní mozek, kterému neunikne jediný detail. Zajímavé ovšem je, že přes všechny jeho úspěchy nebyl nikdy povýšen. Jednou z perliček také je, že poručík poměrně často mluví o své ženě, ale divák ji v žádném díle neměl možnost vidět. Velmi kvalitní příběhy tohoto detektiva zaujaly miliony diváků po celém světě a jeho představiteli, Peteru Falkovi, přinesly zaslouženou slávu.
Hodnocení:
82 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski