Sledovat seriál Clara a Adrian online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Clara a Adrian online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1463 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Clara a Adrian
  Sledovat Clara a Adrian online
Žánr:
Romantický
Režie:
Steffen Nowak, Cornelia Pfeiffer, Siegi Jonas, Dietmar Gassner, Samira Radsi, Stefan Jonas
Hrají a postavy:
Dirk Galuba (Werner Saalfeld), Antje Hagenová (Hildegard Sonnbichler), Sepp Schauer (Alfons Sonnbichler), Mona Seefriedová (Charlotte Saalfeld), Joachim Lätsch (André Konopka), Erich Altenkopf (Michael Niederbühl)
Země:
Německo
Rok výroby:
2016-2017
Popis:
Sladká Laura je moderní pohádka, která sleduje křehkou, romantickou a mladou Lauru Mahler v období, kdy se rozhodne najít si v životě svou vlastní cestu. Jako mnoho mladých dívek touží mít výnosnou, naplňující práci, a jak všechny mladé dívky touží najít skutečnou lásku. Je přesvědčena že jí našla v Alexandru Saalfeldovi, atraktivním mladém potomku hotelové dynastie. Ale je doopravdy ten, kterého jí přichystal osud? Na pozadí rozkošné, romantické přírody v Alpínských horách, tato telenovela má všechny části, které uchopí divákovo srdce: krásné, rozervané hrdiny, moudré a složité postavy, fascinující designery, rozkošné sety a nekonečnou spleť citových vzletů a pádů. Připravte se na rozmanité rozbouřené bouřky lásky - a pamatujte, že slunce vychází po každé bouřce...
Hodnocení:
38 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko