Sledovat seriál Clara a Adrian online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Clara a Adrian
  Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Romantický
Režie:
Steffen Nowak, Cornelia Pfeiffer, Siegi Jonas, Dietmar Gassner, Samira Radsi, Stefan Jonas
Hrají a postavy:
Dirk Galuba (Werner Saalfeld), Antje Hagenová (Hildegard Sonnbichler), Sepp Schauer (Alfons Sonnbichler), Mona Seefriedová (Charlotte Saalfeld), Joachim Lätsch (André Konopka), Erich Altenkopf (Michael Niederbühl)
Scénář:
Gunther Pöschl, Claudia Köhler, Marlene Schwedler, Sargon Youkhana, Oliver Philipp, Lieselotte Kinskofer
Země:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Sladká Laura je moderní pohádka, která sleduje křehkou, romantickou a mladou Lauru Mahler v období, kdy se rozhodne najít si v životě svou vlastní cestu. Jako mnoho mladých dívek touží mít výnosnou, naplňující práci, a jak všechny mladé dívky touží najít skutečnou lásku. Je přesvědčena že jí našla v Alexandru Saalfeldovi, atraktivním mladém potomku hotelové dynastie. Ale je doopravdy ten, kterého jí přichystal osud? Na pozadí rozkošné, romantické přírody v Alpínských horách, tato telenovela má všechny části, které uchopí divákovo srdce: krásné, rozervané hrdiny, moudré a složité postavy, fascinující designery, rozkošné sety a nekonečnou spleť citových vzletů a pádů. Připravte se na rozmanité rozbouřené bouřky lásky - a pamatujte, že slunce vychází po každé bouřce...
Hodnocení:
38 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko