Sledovat seriál Chaos-Queens: Für jede Lösung ein Problem online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Chaos-Queens: Für jede Lösung ein Problem online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 99 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie Chaos-Queens: Für jede Lösung ein Problem na 3SAT!
  Sledovat Chaos-Queens: Für jede Lösung ein Problem online
Žánr:
komedie
Režie:
Vivian Naefe, Thomas Freundner, Imogen Kimmel
Hrají a postavy:
Adina Vetterová (Elli 1 episode, 2017), Margarita Broichová (Amelie Schneider 1 episode, 2018), Anna König (Hanna Rübenstrunk 1 episode, 2018), Stephan Hornung (Alexander 1 episode, 2017), Tim Bergmann (Adam Birnbaum 1 episode, 2018), Thomas Heinze (Pfarrer Benedikt Hofmann 1 episode, 2018)
Země:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Gerri nemá partnera, rodiče se zajímají jen o její úspěšnou sestru, a když přijde o práci, tak se rozhodne navždy se uspat prášky a alkoholem. Gerri vypoví smlouvu v bytě, utratí všechny peníze a naplánuje svůj velký odchod. Plán se jí nevydaří, a teď se musí čelem postavit všem, kterým rozeslala upřímné přímočaré dopisy o jejich chování a začít znovu od začátku.
Sledujte na:
3SAT 3SAT Archív a všechna videa pořadů televize 3SAT online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski