Sledovat seriál Big Ben online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Big Ben online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1427 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Big Ben
  Sledovat Big Ben online
Žánr:
Krimi
Režie:
Werner Masten
Hrají a postavy:
Ottfried Fischer (Benno Berghammer), Ruth Drexelová (Resi Berghammer), Gerd Anthoff (Anton Rambold), Erich Padalewski (Rudolf Schenkmeier), Klaus Guth (Bertram von Gluck), Sepp Schauer (Clemens Kirchhofer)
Scénář:
Franz X. Sengmueller
Země:
Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Velké zločiny potřebují velkého kriminalistu. Největší ze všech je Ben - nebo alespoň nejtěžší...

Městečko Tölz vypadá tak idylicky a spořádaně, až se zdá, že v něm není zapotřebí ani policejní stanice. Stačí však poodhrnout kulisy, a objeví se rozbujelý zločin a korupce. A to je právě práce pro policistu. Pro velkého policistu. A stěží byste našli většího, než je policejní inspektor Benno, přezdívaný Big Ben. Benno má dvě velké vášně: spravedlnost a - jídlo. První vášeň zcela uspokojuje jeho zaměstnání, na uspokojení té druhé pečlivě dohlíží jeho matka.
Hodnocení:
69 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko